Schůze správní rady (4), 3. 11. 2015

Zapisovatel: Eda

Zahájení: 22:50, Na Nové Šachtě

1. Setkání se starostou
    Pánča přednáší svůj referát z Burundi, kam měl přijít na besedu se spoluobčany Jan Čižinský, starosta MČ Praha 7, a jeho zástupce Ondřej Mirovský. Ale Čižinský se z účasti omluvil pro nemoc v rodině, dorazil pouze Mirovský.
    • setkání bylo údajně velmi komunální až sousedské (osm občanů, jeden Mirovský a další tři radní)
    • sivý kverulant si stěžoval, že na kypré Letenské pláni se nedá pracovat
    • další stížnost se týkala chybějícího parkování v Národním technickém muzeu; budou zbudována dvě až tři parkovací stání: např. pod Letenským náměstím a na nádraží Holešovice
    • radnice plánuje do ulic rozmístit (nám již známé a námi doporučované!) psí pisoáry
    • Mirovský poslouchal, znamena si, vypadal zaujatě, lidé to oceňovali; také pil pivo, Pánča to oceňoval
    • radnice má plán vysázet zhruba 400 stromů do ulic, bohužel ne v každé ulici to je možné (kvůli parkování a kvůli sítím, které vedou těstě pod chodníkem a bez kolektorů
      • mapu zatím nemají, ale již brzy ji zveřejní

přerušení schůze 23:40 – 23:58 a diverzní přesun do Železné Sparty

1. Anonymizace webu
    Bylo potřeba vyřešit, kde všude budeme měnit občanská jména za přezdívky. V zápisech na webu jsme to schválili již dávno, měnit však jména v originálech stanov či v přepisech ustavující schůze nedává dobrý smysl. Shodli jsme se, že stačí používat přezdívky v centrální databázi zápisů, není třeba měnit nic jiného. Mediální expert v oboru Žáno navíc potvrdil, že plná anonymizace stejně není možná.

2. Členské příspěvky
    • rada s potěšením konstatuje, že všichni tři dlužníci již zaplatili
    • rada se usnáší, že Houbovi zaplatíme za doménu
      USNESENÍ č. 1: Spolek proplatí Houbovy náklady spojené s doménou.
      Přijato. (3 pro)

Zakončení: 24:10

Myšlenka večera (nedokončená): Kdyby měly být v nemocnici děti všech lidí, kteří mi říkají, že mají děti v nemocnici, tak by nemocnice…

Zapsal Eda (3.12.)